TARİHÇEMİZ

YENİLİKÇİ ! ИННОВАЦИОННАЯ! INNOVATIVE! INNOVATIVE!
MODERN ! СОВРЕМЕННАЯ! MODERN! MODERN!
DEĞİŞMEYEN KALİTE ! КАЧЕСТВО БЕЗ ИЗМЕНЕНИЯ! QUALITY WITHOUT CHANGING! QUALITY WITHOUT CHANGING!

Pimario Kids uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyor.

Büyük ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede çocuk giyim imaltı ve toptan satışı sektöründe tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet ve uygun fiyat olmuştur.

0 bin + K + K + K +
Yeni Ürün Новые Продукты New Products منتجات جديدة
0 +
Tedarikçi Поставщик Supplier المورد
0 +
Ülkeye İhracat Country - Export Страна - Экспорт البلد - التصدير
0 bin + K + K + K +
Stok Акции Stocks مخازن
  • Müşterilerimizin taleplerinin karşılanmasını garanti eden tüm ürünlerimizin büyük miktarlarda stokunu depolarız. Bu aynı zamanda mümkün olan en iyi hizmeti sağlamada güvenilirliğimizi ve kararlılığımızı da doğrular. Müşterilerimizin taleplerinin karşılanmasını garanti eden tüm ürünlerimizin büyük miktarlarda stokunu depolarız. Bu aynı zamanda mümkün olan en iyi hizmeti sağlamada güvenilirliğimizi ve kararlılığımızı da doğrular. Müşterilerimizin taleplerinin karşılanmasını garanti eden tüm ürünlerimizin büyük miktarlarda stokunu depolarız. Bu aynı zamanda mümkün olan en iyi hizmeti sağlamada güvenilirliğimizi ve kararlılığımızı da doğrular. Müşterilerimizin taleplerinin karşılanmasını garanti eden tüm ürünlerimizin büyük miktarlarda stokunu depolarız. Bu aynı zamanda mümkün olan en iyi hizmeti sağlamada güvenilirliğimizi ve kararlılığımızı da doğrular.
  • Yüksek kaliteli ürünleri çok rekabetçi fiyatlarla temin ederek müşteri memnuniyetini ve değerini sağlamayı hedefliyoruz. Yüksek kaliteli ürünleri çok rekabetçi fiyatlarla temin ederek müşteri memnuniyetini ve değerini sağlamayı hedefliyoruz. Yüksek kaliteli ürünleri çok rekabetçi fiyatlarla temin ederek müşteri memnuniyetini ve değerini sağlamayı hedefliyoruz. Yüksek kaliteli ürünleri çok rekabetçi fiyatlarla temin ederek müşteri memnuniyetini ve değerini sağlamayı hedefliyoruz.
MERAK ETTİĞİNİZ HERŞEY İÇİN КОНТАКТЫ CONTACT اتصل ÇEKİNMEYİN НЕ СТЕСНЯЙТЕСЬ DO NOT HESITATE لا تتردد